Sosyal medya hesabından paylaşım yapan bir genç, evine götürdüğü Tepebaşı Belediyesi’ne ait bankın fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. O genç paylaşımına “Beraber oturduk diye bankı çaldım. Ben mi sevmedim?” notunu düştü. Sözleri sosyal medyada gündem yaratırken, birçok beğeni ve yorum yapıldı. Kısa sürede 2 bin beğeniye ulaştı. O paylaşımı gören Tepebaşı Belediyesi de yorum yaptı. Belediyenin “Aşka ve aşk acısına saygımız sonsuz da olsa lütfen bankı aldığınız yere bırakınız” yazarak alıntıladığı o paylaşım 3.5 milyon kişiye erişti.
Related Posts
Ankara’da Mansur Yavaş kazandı: Meclis çoğunluğu CHP’ye geçti
Ankara’da, Büyükşehir Belediye Başkanı değişmedi. CHP’nin adayı Mansur Yavaş, ikinci kez Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Yavaş 2019’daki oy oranını 10 puan artırdı. CHP Başkent’te, 3 olan ilçe belediyesi sayısını da 16’ya çıkardı.
Kırıkkale’de uyuşturucu operasyonu: 2 şüpheli tutuklandı
Kırıkkale’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 2 zanlı tutuklandı.
ABD Dışişleri Bakanlığı’ndan ateşkes açıklaması: Taraflarla görüşeceğiz
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Matthew Miller, dün akşam düzenlediği basın toplantısında Hamas’ın ateşkes önerisini kabul etmesiyle ilgili konuştu. Miller, Mısır, Katar ve İsrail ile anlaşma kapsamında görüşmeler yapılacağını söyledi.